Ürün Hizmet İptal / İade Talebi

En Yeni Web almış olduğunuz ürün ve hizmetin iptaline veya iadesi ilişkin hükümleri içerir.

İnkasoft Bilgi İşlem Yazılım San. Tic. Ltd. Şti. En Yeni Web markası ile almış oluğunuz ürün veya hizmetler den herhangi bir memnuniyetsizlik duyarsanız almış olduğunuz ürün ve hizmeti koşulsuz olarak ürün veya hizmeti almış olduğunuz tarihten itibaren 15 gün içerisinde iptal / iade talebinde bulunabilirsiziniz.

Ürün ve hizmet iptal / iade istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için aşağıda linki bulunan Ürün ve Hizmet iade formunuz doldurmanız yeterlidir. Bunun haricinde diğer yolardan ulaşan iade ve istek talepleri kabul edilmeyecektir.

Hizmet Ürün İadesi Kuralları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir.

 İadenin istenebilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu sebepten dolayı;

·         Alan adı satışı yada transferi; Herhangi bir kişi, kurum veya ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş yada transferi edilmiş alan adı (domain) tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceğinden iadesi mümkün değildir.

·         Ürün veya Hizmetin iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.

·         Ürün veya hizmetin iadesinin yukarıda belirtildiği gibi yazılı olarak (form doldurularak) yapılmalıdır.

·         İade isteyebilmek için Ürün veya Hizmetin ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde banka yâda aracı kurumun aldığı Kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülür.

 

Dikkatlice okuyunuz;

İade talebinde bulunduktan sonra e-posta ile bilgilendirileceksiniz. İade edilecek Ürün veya Hizmetin ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir.

Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde (bireysel kullanıcılar veya devlet kurumları ) size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir.

Faturanız elimize ulaşmadığı durumlarda fatura KDV bedeli iade tutarından indirilir.

Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan harcamalar iade tutarından düşülür.